Jak przyciągnąć szczęście i pieniądze?

Jak przyciągnąć szczęście i pieniądze?

Jak przyciągnąć szczęście i pieniądze?

Każdy z nas marzy, jeśli nie o bogactwie, to o dobrobycie. Niestety nie wszyscy są zadowoleni ze swojej sytuacji finansowej i wierzą, że ich los jest przepełniony porażkami. Wszystko, co dzieje się w naszym życiu, zależy tylko od nas. I.. musimy umieć sobie pomóc w osiągnięciu tego, czego pragniemy.

Istnieje wiele sposobów na przyciągnięcie szczęścia i pieniędzy do domu. Możesz stać się człowiekiem sukcesu i bogatym dzięki magii (o ile w to wierzysz) lub po prostu dzięki pozytywnemu myśleniu. Istnieje wiele praktyk w zakresie zarządzania funduszami oraz poszukiwania szczęścia i bogactwa.

Pieniądze i nasz stosunek do nich

Mówienie zdań, takich jak: „To nie pieniądze, ale grosze!”, „Pieniądze płyną z nurtem rzeki”, “Pieniądze nigdy nie wystarczą” niesie ze sobą negatywną energię, a sam mówiący sam programuje umysł na ich brak.

Nawet grosz o najmniejszym nominale jest specjalną wartością, która wymaga szacunku, a nie przekleństw i mówienia samych złych rzeczy. Każda kwota pieniędzy jest już sama w sobie dobra. Dlatego należy raz na zawsze pożegnać się z myślą, że nigdy nie uda się zarobić pieniędzy i z tym faktem, że nie nigdy nie pozwolisz sobie na to, o czym marzyłeś.

O pieniądzach i zakupach trzeba marzyć. A co najważniejsze, trzeba mieć 100% pewności, że wszystko o czym marzysz, spełni się w niedalekiej przyszłości. W ten sposób przyciągasz szczęście.

Spróbuj otoczyć się ludźmi sukcesu. W końcu oni wiedzą, jak przyciągnąć do siebie pieniądze i szczęście, lecz nie zazdrość im. Bezinteresownie raduj się razem z nimi, podziwiaj ich. Kiedy już jesteś otoczony bogatymi ludźmi, wyobraź sobie, że jesteś bogaty, a pieniądze same znajdą drogę do Ciebie.

Feng Shui pomocne w przyciąganiu szczęścia i pieniędzy

Starożytna chińska doktryna feng shui może pomóc w przyciąganiu szczęścia i bogactwa. To jest cała nauka mająca na celu harmonizację życia każdego, kto przestrzega pewnych zasad. Dzięki nim szczęście samo będzie do ciebie napływać.

Wprowadzając feng shui w życie, najpierw powinieneś oczyścić swój dom/mieszkanie od złej energii, tylko po to, by czerpać szczęście. Mieszkanie/Dom musi być zawsze idealnie czyste, warunek ten jest konieczny do spełnienia. Bez tego nie powinieneś zaczynać. Wyrzuć z domu wszystko, czego nie używasz: śmieci, zepsute rzeczy, połamane naczynia i stare ubrania.

Jednym z głównych symboli pieniężnych w feng shui jest woda. Dlatego wszystkie rurki w domu muszą być szczelnie zamknięte. Niedopuszczalne są nawet małe przecieki. Wypadanie wody symbolizuje strumień pieniędzy płynący donikąd. Jak przyciągnąć szczęście? W południowo-wschodniej części mieszkania umieść wodę np. akwarium z czystą wodą – to symbol przyciągania szczęścia.

Są rzeczy, na które feng shui nie pozwala. Na przykład w żadnym wypadku portfel nie może być pusty. Aby temu zapobiec, włóż monetę do tajnej kieszeni swojego portfela i nigdy jej nie wyjmuj. To tylko kilka tajników feng shui, które mają przyczynić się do lepszego życia.

Wyciągamy bogactwo

Najmocniejszym finansowo miejscem w mieszkaniu jest kuchnia. To ona odzwierciedla dobre samopoczucie rodziny i jest w stanie przyciągnąć szczęście do domu. Dlatego istnieje wiele rytuałów, aby przyciągnąć pieniądze związane z kuchnią. Włóż do lodówki rachunek o dowolnej wartości, a finanse przepłyną do twojego domu. Ogólnie rzecz biorąc, zaleca się przechowywać pieniądze w kuchni, aby przyciągnąć dobro.

Prawie we wszystkich kierunkach, aby przyciągnąć szczęście i materialny dobrobyt, istnieje zasada darowizn. Daj część swoich dochodów na cele charytatywne, kwota może być dowolna. Najważniejsze to regularność. Odłóż na oszczędności, nie mniej niż 10% całego twojego dochodu. Ta kwota przyciągnie nowe pieniądze. Nawiasem mówiąc, jest to nauczanie stosowane nie tylko przez ezoteryków, ekonomistów i finansistów. Proste rytuały czasami pomagają bardziej, niż profesjonalna magia…

1 thought on “Jak przyciągnąć szczęście i pieniądze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *