Kto wynajmuje magazyny w Sosnowcu

Kto wynajmuje magazyny w Sosnowcu

Kto wynajmuje magazyny w Sosnowcu?

Województwo śląskie to kluczowy obszar gospodarczy Polski. To właśnie w tym regionie swoje centra logistyczne i produkcyjne lokalizują wielkie przedsiębiorstwa branży automotive, e-commerce, międzynarodowi operatorzy logistyczni i wiele innych podmiotów, zagranicznych i krajowych. Nie może zatem dziwić, że na budowę i wynajem magazynów w Sosnowcu, które jest częścią Zagłębia Dąbrowskiego, decydują się najwięksi deweloperzy na polskim rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych.

Nowoczesne magazyny na wynajem w Sosnowcu

Bogatą ofertę nowoczesnej powierzchni magazynowej na wynajem w Sosnowcu współtworzą najwięksi deweloperzy działający na polskim rynku magazynowym. Należą do nich m.in. takie firmy jak Hillwood, Panattoni, Logicor, GLP czy 7R. To firmy specjalizujące się w budowie magazynów na wynajem, a także w zarządzaniu tego typu nieruchomościami. Na stronie https://warehousemarket.pl/magazyny-sosnowiec znaleźć można więcej aktualnie dostępnych magazynów na wynajem w Sosnowcu, w tym obiekty należące i zarządzane przez wyżej niewymienionych operatorów. Co warte podkreślenia, niezależnie od właściciela, w każdym przypadku są to obiekty nowe, które powstały kilka lub kilkanaście lat temu, doskonale wyposażone i łatwe do przystosowania pod niemal każdy rodzaj prowadzonego biznesu. Ich niewątpliwymi atutami są nowoczesne wyposażenie, dostęp do rozbudowanej infrastruktury, doskonała lokalizacja i uniwersalny charakter.

Najemcy magazynów w Sosnowcu

Dzięki doskonałej lokalizacji i za sprawą nowoczesnego charakteru magazynów na wynajem w Sosnowcu zainteresowanie tego typu obiektami wyrażają zarówno firmy krajowe, jak i duże przedsiębiorstwa zagraniczne. Najem magazynu w Sosnowcu okazuje się dobrym wyborem dla firm prowadzących działalność handlową, operatorów logistycznych i firm transportowych, a także przedsiębiorstw produkcyjnych zajmujących się tzw. lekką produkcją. To przedsiębiorstwa z sektora motoryzacyjnego, ale nie tylko. Najem magazynu w Sosnowcu zapewnia dostęp do dużego rynku lokalnego, a za sprawą dostępności dróg szybkiego ruchu, w tym autostrady A4 i A1, również do rynku ogólnopolskiego i rynków zagranicznych.

Na budowę własnych magazynów w Sosnowcu zdecydowało się wielu znanych deweloperów i operatorów nieruchomości magazynowych oraz przemysłowych. Dzięki nim w okolicach Sosnowca znajduje się aktualnie kilkanaście nowoczesnych magazynów na wynajem, które zapewniają uniwersalną przestrzeń do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *