Tanie ubezpieczenie OC Sprawdź najlepsze oferty z kalkulatorem Porowneo.pl!

Tanie ubezpieczenie OC Sprawdź najlepsze oferty z kalkulatorem Porowneo.pl!

Tanie ubezpieczenie OC? Sprawdź najlepsze oferty z kalkulatorem Porowneo.pl!

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe – przez niego nie można wyjechać pojazdem na drogę. Nie jest to mały wydatek, więc kierowcy szukają sposobu, aby wykupić ubezpieczenie taniej. Na szczęście dla kierowców konkurencja na ryku ubezpieczeń jest ogromna.  Ubezpieczający się nie są skazani na jednego usługodawcę. Z drugiej strony trudno im zapoznać się ze wszystkimi ofertami i wybrać najlepszą. W gąszczu polis ubezpieczeniowych pomagają się rozeznać się porównywarki ubezpieczeń.

Sprawdź i zdecyduj

Na polskim rynku ubezpieczeniowym działa kilka dużych firm oferujących różne rodzaje ubezpieczenia komunikacyjnego. Każdy z nich przekonuje, że ma najlepszą, najtańszą propozycję ubezpieczenia, z korzystnymi ratami i dodatkowymi promocjami. Zdezorientowany użytkownik zazwyczaj trafia do ubezpieczyciela, którego reklamę zobaczył w telewizji, internecie lub na mieście. Jednym z rozwiązań, które ułatwia wybór najkorzystniejszej polisy ubezpieczeniowej jest porównywarka cen Porowneo.pl

Wiele ofert w jednym miejscu

Zaletą porównywarki cen jest zebranie wielu ofert w jednym miejscu i umożliwienie poszukania najlepszej oferty ubezpieczenia w kilka chwil, bez czasochłonnych spotkań z agentami ubezpieczeniowymi. Zawiera dokładną cenę OC, zakres ubezpieczenia oraz informację o dodatkowych korzyściach, jakie czekają na kierowcę, jeżeli skorzysta z oferty.

Wybieranie oferty

Aby otrzymać ofertę dostosowaną do potrzeb użytkownika należy wypełnić krótki formularz: podać markę i model pojazdu, rok produkcji, rodzaj paliwa, skrzynię biegów, wersja pojazdu wg Eurotax (liczbę drzwi, moc silnika),  zaznaczyć, od kiedy jest potrzebne ubezpieczenie, wybrać zakres ubezpieczenia: OC, AC, NNW, podać numer telefonu, zapoznać się z regulaminem, kliknąć akceptację regulaminu i nacisnąć przycisk „dalej”. Następnie przechodzi się do danych osobowych i danych ubezpieczenia.  Właściciel musi odpowiedzieć na kilka pytań, np.: czy samochód posiada jakieś uszkodzenia, gdzie parkuje w nocy? Po wypełnieniu formularza kierowca dostaje szczegółową analizę zawierającą dokładny spis ofert od towarzystw ubezpieczeniowych.

Promocja Porowneo.pl

Osoby, które kupią ubezpieczenie samochodu na stronie porównywarki cen porowneo.pl mogą skorzystać z ciekawej promocji – zwrotu 100 złotych. Aby otrzymać zwrot, trzeba porównać oferty za porównywarki cen, wybrać najkorzystniejszą dla siebie propozycję, kupić wybraną polisę samodzielnie online lub u agenta, opłacić całość polisy, wypełnić formularz. Zwrot może otrzymać osoba, która w ciągu 30 dni od zawarcia umowy nie odstąpi od polisy.

https://porowneo.pl/ekstra100zl

Porównywarka cen to strona, która ułatwia życie klientom niezależnie od tego, jakiej branży dotyczy. Użytkownik może zobaczyć ceny i oferty wielu firm bez wychodzenia z domu. Jest to narzędzie  bardzo wygodne i wiarygodne. Porównywarki cen mają doskonałe opinie wśród użytkowników, którzy doceniają funkcjonalność narzędzia i oszczędność czasu. Dzięki niejłatwiej wybrać najlepszą polisę.

Więcej na: https://porowneo.pl/

1 thought on “Tanie ubezpieczenie OC? Sprawdź najlepsze oferty z kalkulatorem Porowneo.pl!

  1. Warto też sprawdzić czy aktualnie przykładowo Mubi nie posiada ciekawej promocji i kodów rabatowych. U nich również wychodzi bardzo tanio ubezpieczenie OC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *