System 3000 - wezwanie do zapłaty nie było nigdy takie proste

System 3000 - wezwanie do zapłaty nie było nigdy takie proste

System 3000 – wezwanie do zapłaty nie było nigdy takie proste

Kontrahent nie spieszy się ze spłatą zaległości, choć termin już dawno minął? Ponaglenia niewiele dają, a od tej wpłaty zależy być albo nie być Twojej firmy? Możesz wystąpić na drogę sądową i rozpocząć proces windykacji, ale to bardzo długo trwa i może być kosztowne… Nie narażaj swojego biznesu na utratę płynności finansowej! Nie trać czasu na niekończące się gonitwy za dłużnikami. One i tak są zazwyczaj nieskuteczne. Nie trać czasu na długie procesy windykacyjne! Słyszałeś już o giełdzie długów System 3000? Jeśli nie koniecznie musisz ją poznać! Wezwanie do zapłaty jeszcze nigdy nie było nigdy takie proste!

Czym jest internetowa giełda długów?

Internetowa giełda długów System 3000 to portal internetowy stworzony specjalnie po to, aby Ci pomóc! Powstał on z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby szybko i bez problemu odzyskać swoje należności. Już nie musisz tracić nerwów i czasu na prośby o spłatę zaległości! Zamieść ofertę sprzedaży należności w serwisie System 3000, sprzedaj je i pozbądź się kłopotu! Na platformie umieszczasz informacje o swoim dłużniku i kwocie, jaką jest Ci winien oraz określasz cenę, za jaką chcesz sprzedać swoją wierzytelność. Na giełdzie znajduje się wiele kancelarii i firm windykacyjnych, które bardzo chętnie je od Ciebie odkupią!

Jak działa internetowa giełda długów?

Jeśli któraś z firm odkupi przysługujący Ci dług, prawo należności zostanie przeniesione na kupującego, a Ty praktycznie od razu odzyskasz swoje pieniądze! Zwykle będą one odrobinę mniejsze niż nominalna wartość długu, ale czy to naprawdę ważne, skoro pieniądze otrzymasz niemal od razu? – Bez oczekiwania na finał procesu egzekucyjnego czy spłatę zaległości przez dłużnika! Jeśli jest to większa należność, od której zależy płynność finansowa lub istnienie Twojej firmy, nie ma na co czekać!

Samodzielna windykacja długu może trwać w nieskończoność i nigdy nie przynieść rezultatów, a proces sądowy może ciągnąć się latami… Istnieje ryzyko, że kiedy w końcu odzyskasz pieniądze, to one i tak niewiele już pomogą! Giełda długów może okazać się wybawieniem z opresji! Odzyskasz przynajmniej swoje pieniądze, nawet jeśli będzie to 200 złotych mniej! Poza tym sprzedaż długu uwalnia Cię od wszystkich obowiązków związanych z jego odzyskaniem! To już nie jest Twój problem!

Jak wystawić na sprzedaż swoją wierzytelność?

Giełda długów System 3000 bardzo szybko rozwiązuje problemy z dłużnikami. Jeśli nie chcesz tracić czasu na żmudne pościgi, ponaglenia lub dotychczasowe działania nie przyniosły skutku, skorzystaj z serwisu System 3000 i sam zobacz, że wezwanie do zapłaty jeszcze nigdy nie było nigdy takie proste!

Jak zgłosić wierzytelność na giełdzie długów System 3000?

  • Zarejestruj swoją firmę na System 3000,
  • Umieść dane swojego dłużnika w bazie,
  • Wybierz kancelarię i poinformuj dłużnika o rozpoczęciu działania,
  • Zleć windykację i wystaw ofertę sprzedaży.
  • To wszystko!

Internetowa giełda długów System 3000 to portal, który może zdziałać cuda! Pieniądze mogą trafić do Ciebie o wiele szybciej, niż się spodziewasz! Bardzo często wierzyciel nie musi nawet wystawiać oferty sprzedaży, żeby pieniądze w mgnieniu oka znalazły się na jego koncie! Już samo wezwanie do zapłaty z informacją, że brak wpłaty skutkuje sprzedażą długu i opublikowaniem danych na liście dłużników, działa niezwykle motywująco. Wielu dłużników decyduje się na polubowne zakończenie sprawy, aby uniknąć publikacji jego danych, gdyż mogłoby to bardzo niekorzystnie wpłynąć na jego wizerunek! Nikt przecież nie chce współpracować z firmą, którą nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań i ma niespłacone długi!

Nie czekaj! Giełda wierzytelności System 3000 pomoże Ci rozwiązać problemy. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, tak samo, jak prowadzenie konta i wystawianie ofert sprzedaży! Możesz wystawić dowolną ich ilość,  bez względu na wartość! Najważniejsze, aby każda wierzytelność była udokumentowana. Wystarczy, że dysponujesz np. fakturą, umową, nakazem zapłaty, wyrokiem sądu, lub innym dokumentem, który potwierdzi, że dług faktycznie istnieje. Proste, prawda? Dlatego nie zwlekaj! Odzyskaj swoje pieniądze jak najszybciej! Wejdź na https://www.system3000.pl/gielda_dlugow/ i przekonaj się sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *