Zakup mieszkania – które piętro będzie najlepsze

Zakup mieszkania – które piętro będzie najlepsze

Zakup mieszkania – które piętro będzie najlepsze?

Przy zakupie mieszkania często nie zwracamy tak dużej uwagi na to, na którym piętrze ma się ono znajdować. Czy lepie kupić własne „M” na parterze, na wyższym piętrze, a może na samej górze budynku? Sprawdź teraz!

Wybór kondygnacji budynku, wbrew pozorom, posiada bardzo duże znaczeni. Warto zatem poświęcić moment na to, aby zapoznać się z zaletami i wadami zamieszkania na konkretnych piętrach budynku.

Na którym piętrze warto zamieszkać?

Odpowiedź na pytanie, na którym piętrze warto zakupić swoje mieszkanie, wcale nie jest tak prosta, jak może się wydawać. Wszystko zależne jest od potrzeb i preferencji klienta. Dzisiaj deweloperzy w Polsce mogą zaproponować nam zakup mieszkania zarówno na samym parterze, jak również wysoko, z miejsca, z którego może roztaczać się piękny widok na okolicę. Dla tych, którzy nie wiedzą, na jakiej kondygnacji warto zamieszkać, przygotowaliśmy małą ściągawkę.

Co wybrać?

Parter – polecany dla osób, które chcą mieć blisko do wyjścia i nie chcą korzystać z windy. W wielu budynkach parterowe mieszkania posiadają także prywatne ogródki, dlatego może być to idealny wybór dla osób chcących mieć skrawek swojej zieleni. Te mieszkania uznawane są jednak za mniej bezpieczne ze względu na większe ryzyko włamania.

Niższe piętra – pierwsze czy drugie piętro cieszą się największym powodzeniem. Pozwalają na łatwy dostęp do nieruchomości, a przy tym uchodzą za bezpieczniejsze niż mieszkania na parterze.

Najwyższe piętro – polecane dla osób chcących posiadać piękny widok z okna i tych, które nie chcą mieć nad sobą żadnych sąsiadów – unikamy ryzyka zalania z góry oraz przeszkadzających odgłosów. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, czy budynek posiada windę, ponieważ w przeciwnym przypadku wchodzenie na najwyższe piętro może być bardzo męczące.

Warto zatem zapoznać się z różnymi propozycjami na https://ronson.pl/inwestycje-warszawa/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *