Alior Bank logowanie – jak zalogować się do Alior Bank

Alior Bank logowanie – jak zalogować się do Alior Bank

Alior Bank logowanie – jak zalogować się do Alior Bank?

Alior Bank, to polski, uniwersalny bank, oferujący swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Proponuje połączenie tradycyjnych zasad bankowości, z nowoczesnym systemem elektronicznej bankowości i innowacyjnymi rozwiązaniami. Działania banku stopniowo wzmacniają jego pozycję rynkową, wyznaczając nowe kierunku rozwoju dla klientów i kontrahentów.

Jakim bankiem jest Alior Bank?

W szerokiej ofercie banku znajdują się liczne rozwiązania oszczędnościowe, kredyty i pożyczki, a także wiele opcji ubezpieczeń czy możliwości inwestycji kapitału. Każda z tych usług wspierana jest przez doświadczonego doradcę, z którego usług może skorzystać zarówno potencjalny, przyszły klient, jak i stały klient. Jest to bank i kantor walut, który jest w pełni internetowy.

Dodatkowo Alior Bank jest pionierem przy uruchomieniu pierwszej w kraju wideoweryfikacji w trakcie zakładania rachunków osobistych. Umożliwia ona otrzymanie decyzji banku już w ciągu dziesięciu minut od złożenia wniosku i bez konieczności odwiedzenia stacjonarnej placówki. W ten sposób prezentują się jako bank nie tylko innowacyjny, ale otwarty na potrzeby klienta i serwujący ekspresowe wykonanie usług.

Jak zalogować się do elektronicznej bankowości Alior Banku?

Do zalogowania się na stronie www.aliorbank.pl niezbędny jest identyfikator klienta. Każdy klient otrzymuje go razem z zawarciem umowy lub w przelewie zwrotnym, jeśli umowa produktowa została potwierdzona przelewem. Ta opcja jest dostępna w przypadku kont osobistych i oszczędnościowych. Identyfikator występuje w formie kodu, który jest ośmiocyfrowy i unikatowy dla każdego klienta. W przypadku jego zgubienia konieczna jest wizyta w oddziale banku. Login ten można dowolnie zmienić, po pierwszym zalogowaniu, korzystając z ustawień autoryzacji i bezpieczeństwa konta.

Na stronie głównej Alior Banku panel logowania znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Odnosi on do dwóch możliwych opcji zalogowań do bankowości internetowej. Pierwsza opcja, to system bankowości internetowej dla klientów indywidualnych oraz klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a drugi to BusinessPro, przeznaczony dla klientów biznesowych.

Przy pierwszym logowaniu, login należy wpisać we wskazanym do tego polu, a następnie kliknąć przycisk dalej i podać kod, otrzymany wcześniej na numer telefonu podany w umowie. Po jego wpisaniu klient jest zobowiązany do stworzenia własnego hasła dostępu, o długości od dziesięciu do dwudziestu znaków, a także wybraniu obrazka bezpieczeństwa. Od tego momentu może bez ograniczeń korzystać z dostępu do własnego konta, z użyciem wymyślonego loginu i hasła.

Hasło nigdy nie jest wpisywane w całości, system losowo generuje tylko kilka znaków do wpisania. W przypadku konta BusinessPro procedura jest niemal taka sama. Jedyna różnica polega na tym, że zamiast loginu należy wpisać numer klienta, a następnie uzupełnić się puste pola w haśle. Po tych kilku prostych krokach można zarządzać środkami na swoim koncie bez ograniczeń. Alior Bank oferuje także możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *